O osiedlu


Panorama Biskupice

Niedaleko Krakowa w malowniczej wsi Zabłocie w gminie Biskupice powstaje idealne miejsce do życia. Spokojne, pełne zieleni i doskonale zlokalizowane. Tworzony przez Pro Domo Investment (krakowską firmę deweloperską z 20 letnią historią) kompleks domów na pewno spełni Twoje oczekiwania.

To kameralna oaza, w której możesz odpocząć, przyjmować gości i wychowywać dzieci… To miejsce, które może zostać Twoim domem…

Inwestycja została podzielona na dwa etapy:

I etap inwestycji: 2 bliźniaki w których znajdują się 4 lokale

II etap inwestycji: 5 nowoczesnych domów jednorodzinnych z garażami

Komfort, bezpieczeństwo i czyste powietrze

W Panoramie Biskupice będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd mieszkańcom i gościom umożliwi solidna, nowoczesna brama. Domy posiadają duże ogrody, o starannie zaprojektowanej i przemyślanej formie, którą możesz w dowolny sposób zaaranżować.

Już teraz wyobraź sobie relaks na świeżym powietrzu zdala od zgiełku i zanieczyszczenia miasta. W pobliżu osiedla nie ma zakładów przemysłowych, a jakość powietrza jest o wiele lepsza niż w pobliskim Krakowie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie mogli oddychać pełną piersią.

Dlaczego warto?

Doskonała lokalizacja

Osiedle usytuowane jest blisko Krakowa, Wieliczki i Bochni, w pobliżu węzłów komunikacyjnych, dróg krajowych i gminnych ułatwiających komunikację i szybki transport.

Spokojna okolica

Domy położone są w spokojnej, cichej okolicy i otoczone zielenią, co gwarantuje nie tylko piękne krajobrazy, lecz także niezbędny spokój oraz relaks w zaciszu czterech kątów. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne i wille oraz rozległe tereny zielone.

Kultura i rekreacja

Osiedle położone jest nieopodal drogi prowadzącej do Wieliczki. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do stolicy Małopolski, jak i okolicznych zabytków, atrakcji turystycznych oraz terenów rekreacyjnych.

Własny ogród

Przestronne, przydomowe ogrody łączą w sobie elegancję oraz wygodę. Zaprojektowane z wyczuciem spełnią wymagania największych pasjonatów zieleni i zagwarantują odpoczynek na świeżym powietrzu.

Zaufany wykonawca

Wieloletnie doświadczenie inwestora gwarantuje wysoką jakość wykonania i użycie wyłącznie solidnych i sprawdzonych materiałów. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta i elastyczność przy ustalaniu szczegółów dotyczących budowy i finansowania.

Wygoda

Gotowe domy pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy związane z samodzielną budową, kontrolowaniem postępów prac oraz zmaganiem się z niekompetentnymi wykonawcami.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu

Tel. 797 75-14-14

Email biuro@prodomoinvestment.pl

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście w naszym biurze sprzedaży w Krakowie przy ul. Wincentego Danka 8/U20.