okolice


Idealnie blisko, idealnie daleko

Panorama Biskupice położona jest w wystarczającej odległości od głównych dróg i dużych osiedli, aby zapewnić jego mieszkańcom ciszę, spokój oraz komfort w malowniczym otoczeniu. Jednocześnie lokalizacja gwarantuje szybką i sprawną komunikację z pobliskimi miastami, dzięki czemu nie musisz rezygnować z uroków miejskiego życia. Kina, teatry i centra rozrywki nadal będą znajdowały się w Twoim zasięgu.

W pobliżu osiedla znajduje się szkoła, przedszkole oraz mniejsze i większe punkty handlowo-usługowe, które z powodzeniem zaopatrują mieszkańców gminy. W niedalekiej odległości znajdują sie także większe centra handlowe.

Piękno przyrody

Atutem gminy Biskupice jest nie tylko jej położenie w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, lecz również jej wyjątkowe walory przyrodniczo-krajobrazowe.

Tereny leśne, doliny, łagodne wzniesienia oraz wartki potok nazywany Królewskim zapewnią mieszkańcom osiedla nie tylko malownicze krajobrazy, lecz także zróżnicowane tereny dla pieszych i rowerowych wypraw oraz spacerów. Nie zabraknie miejsc na pikniki, spotkania z przyjaciółmi czy aktywności dla całej rodziny.

Dotyk kultury

Gmina Biskupice słynie także z cennych i licznych zabytków, w tym kościołów: św. Marcina, Znalezienia Krzyża Świętego w Łazanach, urokliwych dworów szlacheckich oraz przydrożnych kapliczek, których na terenie gminy znajduje się ponad 70. Bogata historia gminy (powstanie osady o tej samej nazwie datuje się już na XII w.) potwierdza, iż od setek lat tereny te zachęcały do osiedlania, przyciągając nawet najbardziej wymagających.

Cała gmina liczy niecałe 10 tys. mieszkańców, dzięki czemu nieustannie zachowuje swój unikalny, kameralny charakter.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu

Tel. 797 75-14-14

Email biuro@prodomoinvestment.pl

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście w naszym biurze sprzedaży w Krakowie przy ul. Wincentego Danka 8/U20.